65NANO81A3A 65" LG NanoCell AI NANO81 4K pametni televizor
Dostupnost: Proizvod je dostupan
Dodaj u korpu
Uslovi dostave
DOSTAVA (Uslovi i cjenovnik)
Dostavu artikala vršimo kurirskom službom ili sopstvenim vozilima.
Takođe, moguće je i lično preuzimanje artikala odmah po porudžbi u našim prodajnim objektima.
BESPLATNA DOSTAVA:
  • važi na teritoriji gradova Tivat, Kotor, Budva (bez obzira na cijenu i težinu porudžbine)
DOSTAVA SE NAPLAĆUJE:
Pošaljite upit
Specifikacija Vrednost
Tip Ekrana 4K UHD
Rezolucija Ekrana 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Tip Pozadinskog osvetljenja Direct
Osvežavanje ekrana 60Hz Native
Wide Color Gamut Nano Color
Procesor α7 AI Processor 4K Gen8
AI Upscaling 4K Super Upscaling (super povećanje rezolucije)
AI Brightness Control Da
HDR (High Dynamic Range) HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™ Da
Dinamično Mapiranje Nijansi (Dynamic Tone Mapping) Da
Režim slike 10 modova
HGIG Režim Da
Optimizator za Igre Da (Kontrolna tabla za igre)
ALLM (Auto Low Latency Mode) Da
VRR (Variable Refresh Rate) Da (do 60Hz)
Operacioni Sistem (OS) webOS 25
Pametno Prepoznavanje Glasa Da
Magični Daljinski Upravljač U pakovanju
Radi sa Apple AirPlay2 Da
Smartphone Remote App Da (LG ThinQ)
Full Web Browser Da
Multi View Da
Kompatibilno sa USB Kamerom Da
Radi sa Apple Home Da
Home Hub Da
AI Chatbot Da
Voice ID Da
Google Home / Hub Da
Google Cast Da
Audio Izlazna Snaga 20W
Sistem Zvučnika 2.0 Channel
Pravac Zvuka Na dole
AI Sound α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro Da (automatsko nivelisanje jačine zvuka)
AI Acoustic Podešavanje Da
LG Sound Sync Da
Deljenje Režima Zvuka Da
Simultani Audio Izlaz Da
Bluetooth Surround Ready Da (2 Way Playback)
Audio Kodek AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Prema uputstvu)
WOW Orchestra Da
HDMI Ulaz 3 kom. (podržava eARC, ALLM)
Simplink (HDMI CEC) Da
HDMI Audio Return Channel eARC (HDMI 2)
USB Ulaz 2 kom. (v 2.0)
Wi-Fi Da (Wi-Fi 5)
Bluetooth Podržan Da (v 5.1)
Ethernet Ulaz 1 kom.
CI Slot 1 kom. (osim za UK, Irska)
RF Ulaz (Antenna/Cable) 2 kom.
SPDIF (Optical Digital Audio Out) 1 kom.
Visoki Kontrast Da
Nivo Sive boje Da
Invertovanje Boja Da
Dimenzije TV-a Bez Postolja (ŠxVxD mm) 1454 x 838 x 57,7
Dimenzije TV-a Sa Postoljem (ŠxVxD mm) 1454 x 909 x 340
Dimenzije Pakovanja (ŠxVxD mm) 1600 x 970 x 228
Postolje TV-a (ŠxD mm) 784 x 340
Težina TV-a Bez Postolja (kg) 21,6
Težina TV-a Sa Postoljem (kg) 23,0
Težina Pakovanja (kg) 30,7
VESA kačenje (ŠxV mm) 300 x 300
Napajanje (Voltaža, Hz) AC 110~240V 50-60Hz
Standby Potrošnja Električne Energije Ispod 0.5W
Daljinski Upravljač Magični daljinski (Magic Remote) MR25GA / MR25GB (UK, Italija)
Kabal za Napajanje Da (Nije ugrađen, može se odvojiti)
Pošaljite upit
TELEVIZORI
Slični proizvodi
-15%
TESLA
Dodaj u korpu
-15%
SAMSUNG
-15%