50QNED70A6A 50" LG QNED AI QNED70 4K pametni televizor
Dostupnost: Proizvod je dostupan
Dodaj u korpu
Uslovi dostave
DOSTAVA (Uslovi i cjenovnik)
Dostavu artikala vršimo kurirskom službom ili sopstvenim vozilima.
Takođe, moguće je i lično preuzimanje artikala odmah po porudžbi u našim prodajnim objektima.
BESPLATNA DOSTAVA:
  • važi na teritoriji gradova Tivat, Kotor, Budva (bez obzira na cijenu i težinu porudžbine)
DOSTAVA SE NAPLAĆUJE:
Pošaljite upit
Stavka Vrijednost
Tip ekrana 4K QNED
Rezolucija ekrana 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Tip pozadinskog osvjetljenja Direct
Osvježavanje ekrana 60Hz
Wide Color Gamut Dynamic QNED Color
Procesor α7 AI Processor 4K Gen8
AI Upscaling 4K Super Upscaling
HDR HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™ Da
Dinamičko mapiranje tonova Da
Režimi slike 10 modova
Automatska kalibracija Da
HGIG režim Da
Optimizator za igre Da (kontrolna tabla za igre)
ALLM Da
VRR Da (do 60Hz)
Operativni sistem webOS 25
Pametno prepoznavanje glasa Da
Magični daljinski upravljač U pakovanju
Apple AirPlay 2 Da
Mobilna aplikacija LG ThinQ
Web pregledač Da
LG Channels Da
USB kamera Podržano
Apple Home Da
Home Hub Da
AI Chatbot Da
Voice ID Da
Google Home / Hub Da
Google Cast Da
Izlazna snaga zvuka 20W
Sistem zvučnika 2.0 kanalni
Pravac zvuka Na dole
AI Sound Virtual 9.1.2 Up-mix
Clear Voice Pro Da
AI akustičko podešavanje Da
LG Sound Sync Da
Dijeljenje režima zvuka Da
Simultani audio izlaz Da
Bluetooth Surround Da (2 Way Playback)
Audio kodeci AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X
WOW Orchestra Da
HDMI ulazi 3 (podržava eARC, ALLM)
Simplink (HDMI CEC) Da
HDMI ARC eARC (HDMI 2)
USB ulazi 1 (v2.0)
Wi-Fi Wi-Fi 5
Bluetooth v5.0
Ethernet 1
CI slot 1 (osim za UK, Irska)
RF ulaz 2
Optički audio izlaz 1
Visoki kontrast Da
Nivo sive boje Da
Invertovanje boja Da
Dimenzije bez postolja 1122 x 654 x 67,9 mm
Dimenzije sa postoljem 1122 x 710 x 235 mm
Dimenzije pakovanja 1215 x 760 x 142 mm
Postolje TV-a 982 x 235 mm
Težina bez postolja 9,8 kg
Težina sa postoljem 9,9 kg
Težina pakovanja 12,2 kg
VESA kačenje 200 x 200 mm
Napajanje AC 110–240V 50–60Hz
Standby potrošnja Ispod 0,5 W
Pošaljite upit
TELEVIZORI
Slični proizvodi
-15%
TESLA
Dodaj u korpu
-15%
SAMSUNG
-15%