50NANO81A3A 50" LG NanoCell AI NANO81 4K pametni televizor
Dostupnost: Proizvod je dostupan
4K UHD rezolucija (3840 x 2160)
α7 AI Processor 4K Gen8 sa AI unapređenjem slike i osvjetljenja
HDR10 / HLG i FILMMAKER MODE™ za realističan prikaz boja
webOS 25 Smart TV sa podrškom za Apple AirPlay, Google Cast i AI funkcije
Game Optimizer, ALLM i VRR za bolje gejming iskustvo
Dodaj u korpu
Uslovi dostave
DOSTAVA (Uslovi i cjenovnik)
Dostavu artikala vršimo kurirskom službom ili sopstvenim vozilima.
Takođe, moguće je i lično preuzimanje artikala odmah po porudžbi u našim prodajnim objektima.
BESPLATNA DOSTAVA:
  • važi na teritoriji gradova Tivat, Kotor, Budva (bez obzira na cijenu i težinu porudžbine)
DOSTAVA SE NAPLAĆUJE:
Pošaljite upit
Stavka Vrijednost
Tip ekrana 4K UHD
Rezolucija ekrana 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Tip pozadinskog osvjetljenja Direct
Osvježavanje ekrana 60Hz
Široki spektar boja Nano Color
Procesor α7 AI Processor 4K Gen8
AI unapređenje slike 4K Super Upscaling
AI kontrola osvjetljenja Da
HDR HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™ Da
Dinamičko mapiranje tonova Da
Režimi slike 10 modova
HGIG režim Da
Optimizator za igre Da (kontrolna tabla za igre)
ALLM Da
VRR Da (do 60Hz)
Operativni sistem webOS 25
Pametno prepoznavanje glasa Da
Magični daljinski upravljač U pakovanju
Apple AirPlay 2 Da
Mobilna aplikacija LG ThinQ
Web pregledač Da
USB kamera Podržano
Apple Home Da
Home Hub Da
AI Chatbot Da
Voice ID Da
Google Home / Hub Da
Google Cast Da
Apple AirPlay Da
Izlazna snaga zvuka 20W
Sistem zvučnika 2.0 kanalni
Pravac zvuka Na dole
AI Sound Virtual 9.1.2 Up-mix
Clear Voice Pro Da
AI akustičko podešavanje Da
LG Sound Sync Da
Dijeljenje režima zvuka Da
Simultani audio izlaz Da
Bluetooth Surround Da (2 Way Playback)
Audio kodeci AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X
WOW Orchestra Da
HDMI ulazi 3 (eARC, ALLM)
Simplink (HDMI CEC) Da
HDMI ARC eARC (HDMI 2)
USB ulazi 2 (v2.0)
Wi-Fi Wi-Fi 5
Bluetooth v5.1
Ethernet Da
CI slot 1
RF ulaz 2
Optički audio izlaz Da
Visoki kontrast Da
Nivo sive boje Da
Invertovanje boja Da
Dimenzije bez postolja 1121 x 651 x 57.1 mm
Dimenzije sa postoljem 1121 x 703 x 249 mm
Dimenzije pakovanja 1215 x 810 x 162 mm
Postolje 739 x 249 mm
Težina bez postolja 12.1 kg
Težina sa postoljem 13.2 kg
Težina pakovanja 16.0 kg
VESA 200 x 200
Pošaljite upit
TELEVIZORI
Slični proizvodi
-15%
TESLA
Dodaj u korpu
-15%
SAMSUNG
-15%