32LQ630B6LA LG SMART TELEVIZOR
Dostupnost: Proizvod je dostupan
Dodaj u korpu
Uslovi dostave
DOSTAVA (Uslovi i cjenovnik)
Dostavu artikala vršimo kurirskom službom ili sopstvenim vozilima.
Takođe, moguće je i lično preuzimanje artikala odmah po porudžbi u našim prodajnim objektima.
BESPLATNA DOSTAVA:
  • važi na teritoriji gradova Tivat, Kotor, Budva (bez obzira na cijenu i težinu porudžbine)
DOSTAVA SE NAPLAĆUJE:
Pošaljite upit
Novi nivo HD prikaza
ThinQ AI
Inteligencija koju ne možete da zamislite
Moj profil
HDR10 Pro
Stavka Vrijednost
Tip proizvoda LED TV
Dijagonala ekrana 32" (82 cm)
Rezolucija 1366 x 768 (HD Ready)
Tip panela LCD
Osvetljenje Direct LED
Procesor α5 Gen5 AI Processor
HDR HDR10 Pro, HLG
Osvežavanje 50/60 Hz
Upscaling Full HD Upscaler
Lokalno zatamnjenje Ne
Snaga zvuka 10W
Sistem zvučnika 2.0 ch
Dolby Atmos Ne
AI Sound / Tuning Da
Operativni sistem webOS
ThinQ AI Da
Glasovna kontrola Da (uz Magic Remote)
AirPlay Da
Miracast Da
Aplikacije Netflix, Amazon Prime, itd.
TV prijemnik DVB-T2/C/S2
CI+ CI+ 2.0
HDMI 2
USB 1
LAN Da
WiFi Da (802.11ac)
Bluetooth Da (5.0)
Optički izlaz Da
VESA montaža 200 x 200
Dimenzije (sa postoljem) 736 x 464 x 180 mm
Dimenzije (bez postolja) 736 x 437 x 82.9 mm
Težina ~4.7 kg
32LQ630B6LA LG SMART TELEVIZOR
Pošaljite upit
TELEVIZORI
Slični proizvodi
-15%
TESLA
Dodaj u korpu
-15%
SAMSUNG
-15%